Полезные советы

Ультразвукова діагностика та інші послуги в медичному центрі «Інго»

Якщо вам треба зробити УЗД в Києві, звертайтесь в медичний центр «Інго». Тут використовують надсучасне обладнання, яке дає високоточний результат. В клініці працюють висококваліфіковані спеціалісти, які можуть об’єктивно оцінювати стан здоров’я пацієнтів.

Як зробити УЗД в Києві

Ультразвукова діагностика – один з найефективніших та найточніших методів медичного обстеження. Таким чином можна в режимі реального часу оцінити стан внутрішніх органів, м’яких тканин, суглобів, артерій та вен. Ультразвукові хвилі проходять скрізь тіло, відбиваються від стінок внутрішніх органів, завдяки чому на спеціальному екрані формується чітке їх зображення. Таким чином можна оцінити різні параметри:

  • розмір;
  • структуру тканин;
  • наявність запальних процесів;
  • наявність новоутворень.

Ультразвукове обстеження – безпечний метод діагностики, його дозволено проводити під час вагітності, щоб оцінити розвиток плода, відсутність патологій. Щоб зробити УЗД, бажано записатися заздалегідь до лікаря. Адміністратор медичного центру підкаже, як підготуватись до процедури, що вам для цього потрібно. Бажано мати направлення від лікаря, щоб спеціаліст з діагностики розумів, на які особливості та аспекти треба звернути найбільшу увагу.

Тривалість процедури – 20-30 хвилин, після неї експерт видає конкретний висновок з докладним описом. Разом з ним ви можете отримати знімки внутрішніх органів або відео. Це все треба передати своєму лікареві, який направив вас на УЗД.

Супутні послуги медичного центру

В центрі «Інго» працює й стоматологічне відділення. На сторінці mci.ua/otdeleniya/stomatologiya/ описані всі послуги, які ви тут можете отримати. Прийом спеціалістів ведеться за попереднім записом. Це зручно, бо вам не доведеться чекати в чергах, витрачати багато часу на піклування про своє здоров’я.

Треба завжди пам’ятати, що профілактика – це єдиний високоефективний спосіб зберегти здоров’я та довголіття. Якщо періодично наносити профілактичні візити лікарю, проходити планові обстеження, то будь-які проблеми можна виявити на ранній стадії їх розвитку. При такому підході лікування буде ефективним, короткотривалим та недорогим.

Медичний центр «Інго» багатопрофільний, тому тут представлені різні, але затребувані послуги. Дізнатися про прийом лікарів, можливості обслуговування на дому можна, затефонував адміністратору.